ÚČETNÍ / Odborní účetní všeobecní

FirmaNÁRODNÍ LÉKAŘSKÁ KNIHOVNA
ÚvazekVPP
Mzda11 865 Kč až 16 401 Kč

MÍSTO VÝKONU : Sokolská č.p. 1791/54, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Kateřina Žďárská, e-mail: [email protected]

Požadavky:
Znalost SW - EIS JASU, MS Excel, výpis RT.

Náplň práce:
Vedení pokladních knih, účtování příjmových dokladů a výdajových pokladních dokladů, provádění hotovostních operací na účtech vedených u ČNB, zpracování a evidence cestovních příkazů, příprava podkladů pro čtvrtletní účetní závěrky, podílení se na ročních inventarizacích - fyzických i dokladových, párování přijatých bezhotovostních plateb.

Zam. výhody : stravenky, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sokolská 1791/54, Praha - Nové Město, 12000, Česko
mzda, plat (hrubý):11 865 Kč až 16 401 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2022

jméno zaměstnavatele:NÁRODNÍ LÉKAŘSKÁ KNIHOVNA, IČ: 00023825

kontaktní osoba:Ing. Kateřina Žďárská
e-mail:[email protected]