Dispečer energií s nástupním bonusem 30 000 Kč / Operátoři velínů na výrobu a rozvod elektrické energie

FirmaKORADO, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 36 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE:
- dispečer energií je zodpovědný za řízení provozu velínu a MaR
- vykonává odborné práce při opravách, údržbě a revizích elektrických strojů a energetických zařízení
POŽADUJEME:
- vyučení v elektrotechnickém oboru, oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. § 6
- praxe minimálně 1 rok
- znalost čtení dokumentace elektro
- uživatelská znalost práce na PC, MS Word, Excel
- spolehlivost - schopnost samostatného rozhodování
NABÍZÍME:
- nástupní bonus 30 000 Kč
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bří Hubálků 869, Česká Třebová, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2022

jméno zaměstnavatele:KORADO, a.s., IČ: 25255843

kontaktní osoba:Lenka Hubinková, personalista
telefon:465 506 959
e-mail:[email protected]