Zástupce vedoucí - pokladní / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

FirmaJEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
ÚvazekHPP
Mzda17 000 Kč až 20 000 Kč

Do naší prodejny v Olšanech přijmeme zaměstnance na pozici zástupce vedoucí/ho - pokladní prodejny na plný pracovní úvazek

Náplň práce:

- zastupování vedoucí/ho prodejny v době její/ho nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.
Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu.
PRODEJNÍ DOBA: Po - Pá 7.00 - 16.00 hod., So 7.30 - 11.00 hod.
Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou.
Kontakt: Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email, kontakt možný i telefonicky Po-Pá od 8-16:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Olšany 143, 78962, Česko
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou.

jméno zaměstnavatele:JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh, IČ: 00032433

kontaktní osoba:Martina Stojarová
telefon:722983042
e-mail:[email protected]