*Strojírenský dělník - obsluha CNC obráběcího centra / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaSANBORN a.s.
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč až 33 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

* obsluha CNC obráběcího centra
* zajišťovat správný průběh výrobního procesu na obráběcích centrech
* provádět kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci
* mít zodpovědnost za zastavení činnosti obrábění v případě zjištění neshody obrobku
Pořadujeme:
vzdělání ve strojírenském oboru, pečlivost, samostatnost, chuť spolupracovat a učit se nové věci, zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství výhodou, znalost řídícího systému Simens nebo Heidenheim výhodou
Příspěvek 10 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny,příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní firmy
První kontakt telefonicky nebo emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebíčská 1507/87, Velké Meziříčí, 59401, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 33 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SANBORN a.s., IČ: 06627277
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Věra Filipová
telefon:566 503 722
e-mail:[email protected]