Uklízeč/ka / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaSEŽEV chráněná dílna s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda91 Kč až 100 Kč / hod.

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme zaměstnance na HPP na odpolední úklid 17-20 h, po-pá všechny svátky volné, zkrácený úvazek určený pro OZP, jednoduchý úklid kanceláří jako je vynesení smetí,vysátí koberců a doleštění skleněných dveří
NABÍZÍME: po dohodě a delší spolupráci nabízíme pravidelné odměny
KONTAKT: tel. (8-15 hod), kancelář zaměstnavatele se nachází v Olomouci - po tel. dohodě lze sjednat schůzku ve Svitavech

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lanškrounská 1899/2, Svitavy - Předměstí, 56802, Česko
mzda, plat (hrubý):91 Kč až 100 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:SEŽEV chráněná dílna s.r.o., IČ: 05098882
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Dagmar Hušková
telefon:725 424 110
e-mail:[email protected]