Telefonní operátor/ka - práce z domova / Operátoři telefonních panelů

FirmaATODA Tábor, spol. s r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda21 000 Kč až 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Vhodné pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné!

Náplň práce:

- telefonicky komunikovat se zákazníky
- základní práce na PC
- soutěžit a rozvíjet se.

Požadavky:

- komunikační schopnosti, příjemný projev

Zaměstnanecké výhody:
- jistota práce díky stálým projektům
- možnost práce na home office
- práce na HPP i na zkrácený (7 a 6 hodinový)
- pracovní doba Po-Pá: 8:00 - 16:30 hod (dle pracovního úvazku)
- řada zajímavých soutěží
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000 Kč
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:30 - 17:00 hod.)

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, základní znalost
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Světlogorská 2771/3, Tábor, 39005, Česko
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: náborový příspěvek 10.000 Kč, možnost home office

jméno zaměstnavatele:ATODA Tábor, spol. s r.o., IČ: 27158756
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Tereza Kolářová, personální oddělení
telefon:380 900 122
e-mail:[email protected]