Recepční / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

FirmaHARMONY CLUB HOTELY, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda29 000 Kč

Popis nabídky práce:

Recepční
Popis pozice:
- administrativní činnost, check-in, check-out,
- směnárenská činnost
- 12 hod směny (ranní, noční)

Požadujeme:

- SŠ s maturitou
- komunikativní znalost NJ (případně i AJ)
- spolehlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:
29 tis Kč, zaměstnanecké ubytování 800 Kč/měsíc včetně wifi, možnost celodenního stravování, zvýhodněné vstupy do wellness, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, celoroční zaměstnání

V případě zájmu kontaktujte Pí. P. Hladkou na tel.č.: 499469550 nebo emailem na: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Špindlerův Mlýn - Bedřichov 106, 54351, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:18. 10. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:HARMONY CLUB HOTELY, a.s., IČ: 60108878

kontaktní osoba:Petra Hladká
telefon:499469550
e-mail:[email protected]