Palič / Svářeči, řezači plamenem a páječi

FirmaVÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem: [email protected]

Požadavky:

- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- praktická zkušenost s pálením na CNC pálicích strojích min. 2 roky
- jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:

- obsluha palícího stroje Omnicut
- provádění pálení dle pálicích plánů
- provádění kontrolníhou měření
- provádění oklepů vypálených kusů
- prováděni korekcí pálicích programů

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pohraniční 3017/11, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: mimořádné odměny
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování

jméno zaměstnavatele:VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., IČ: 06977731

kontaktní osoba:Ing. Markéta Černohorská
e-mail:[email protected]