TECHNIK VE VÝROBĚ - REPASOVÁNÍ ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK ČR/FR / Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

FirmaREMANTE GROUP s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 38 000 Kč

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: [email protected]

Baví tě auta a elektronika? Skvěle.Nový kolega by měl umět hledat lepší řešení, nalézat nové způsoby oprav a přicházet s nápady pro rozšíření portfolia našeho oddělení ECU (Electronic Control Unit).
Hledáme 2 borce, z nichž jeden může pracovat v naší francouzské pobočce.
Zaškolení probíhá v České republice, po dosažení dostatečné praxe se můžeš vydat vstříc zajímavým pracovním zážitkům do Lyonu ve Francii.

Požadujeme:

- zkušenosti s opravami řídících jednotek
- anglický jazyk na úrovni minimálně B2 (pro výkon práce ve Francii)
- uživatelská znalost MS Office
- kreativita a samostatnost při řešení úkolů
- důslednost, zodpovědnost

Benefity:
-dovolená 22 dnů
- 3 dny Sick Days
- stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55,- Kč / den
- Multisport karta
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 18 000 Kč
- příspěvek na dopravu
- firemní akce (sportovní akce, teambuilding aj.)
- výhodný mobilní tarif
- sleva na firemní produkty
- příplatek za práci o víkendu nad rámec zákona - ve výši 25%

Náplň práce:

- Testovaní, opravy a programování řídících jednotek
- Provádění měření charakteristik řídících jednotek
- Vývoj HW a programování - Arduino, mikroprocesory
- Zajišťování vývoje testovacích zařízení
- Vývoj a úprava SW - chiptunning
- Sledování a navrhování objednávek elektroinstalačního materiálu
- Reporting

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, ms oFFICE
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, ÚROVEŇ B2
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Na Starém břehu 2756/7, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc: 22 dnů + 3 dny Sick day
  • Jiné výhody: stravenkový paušál 55 Kč/den, Multisport karta, příspěvek na penzijní/životní po

jméno zaměstnavatele:REMANTE GROUP s.r.o., IČ: 02617862
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Alexandra Hirčová, personální asistentka
e-mail:[email protected]