Provozní - manažer/ka hotelu / Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

FirmaHANAKOV, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 50 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
kompletní řízení hotelu tj. ubytování, wellness a technického zázemí, vedení kolektivu cca 15 zaměstnanců.

Požadujeme:
vzdělání min. SŠ, podmínkou praxe v oboru, znalost AJ nebo NJ, bezúhonnost.
Pracovní doba - dle směnového kalendáře - turnusové služby.
Kontakt: telefonicky Po-Pá 9.00 - 14.00 na tel. 582 302 357 nebo 582 302 344, e-mailem, případně osobní kontakt v sídle firmy společnost Hanakov spol. s.r.o., Pod Kosířem 3127/40, Prostějov 796 01 (Po až Pá 9.00-14.00 hod jen po předchozím tel. objednání).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Staré Město - Šumperk - Chrastice 15, 78832, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:HANAKOV, spol. s r.o., IČ: 25311298

kontaktní osoba:Ing. Jaroslav Polzer
telefon:582302347
e-mail:[email protected]