OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA SKOTU, KRMIVÁŘ/KRMIVÁŘKA / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

FirmaZemědělské družstvo MORAVAN
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 26 000 Kč

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Nevrlá, tel.: 776 115 466, e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá 4:00-9:30 hod., jednou za 14 dní So-Ne 4:00-15:00 hod. Pracoviště: Domamyslická 126 Domamyslice, Prostějov.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. T, praxe v živočišné výrobě výhodou.

Náplň práce:
krmení, stlaní, vyhrnování podestýlky, přehánění dobytka.

Nabízíme:
podnikové stravování, prémie.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Domamyslická 204/126, Prostějov - Domamyslice, 79604, Česko
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2022
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2023

jméno zaměstnavatele:Zemědělské družstvo MORAVAN, IČ: 00138584

kontaktní osoba:Renata Nevrlá
telefon:776 115 466
e-mail:[email protected]