Šičky poloprovozu / Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

FirmaEGO Zlín, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

Požadavky:

- spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem
- šití na průmyslovém šicím stroji
- orientace v technické výkresové dokumentaci

Náplň práce:

- šití polotovarů i kompletních výrobků pro poloprovozní dílnu,
- příprava a kompletace doplňkových součástí a komponent,
- zvládnutí technologie VF svařování,
- kreslení střihových šablon, návrhy postupů šicích operací a časové snímky pro přípravu technologických
předpisů,
- v rámci volných časových kapacit výpomoc výrobnímu úseku při výrobě standardních výrobků
záchranného systému a biologie.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Pekárny 438, Zlín - Štípa, 76314, Česko
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:EGO Zlín, spol. s r.o., IČ: 46902473

kontaktní osoba:Dagmar Voglová
telefon:577 100 031
e-mail:[email protected]