Technik údržby objektu / Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

FirmaPAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ
ÚvazekHPP
Mzda18 300 Kč až 26 800 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

o provádění kontroly, údržby a provozu technologických celků a technických zařízení na objektu (VZT, EPS, EZS, CCTV, SHZ, chlazení, vytápění, elektro)
o zajišťování a provádění kontrol jednotlivých technologií
o provádění drobné zámečnické, elektro a stavební údržby, kontroly osvětlení objektů a výměny světelných zdrojů
o čištění technologických zařízení a technických prostor
o příprava návrhů na údržbu a opravy, spolupráce se subdodavateli, přebírání dokončených oprav
o vedení provozních deníků a knih
o provádění požární prevence na přiděleném úseku objektu
o provádění měsíční kontroly odečtů energií

Požadujeme:

o Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení technického směru
o Znalosti technického zařízení budov výhodou
o Praxi na obdobné pozici
o Manuální zručnost
o Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
o Řidičský průkaz skupiny B
o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

o Stabilitu státní příspěvkové organizace
o Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování
o Odpovídající finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda, plat (hrubý):18 300 Kč až 26 800 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2022

jméno zaměstnavatele:PAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ, IČ: 00023311

kontaktní osoba:Jana Volfová
telefon:220 516 695, 731 319 959
e-mail:[email protected]