Prodejce / prodejkyně letenek a cestovních služeb / Úředníci cestovních kanceláří a agentur

FirmaSMILEX s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 38 000 Kč

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem: [email protected]
Životopis, spolu s průvodním dopisem zasílejte na mail: [email protected]
Do mailu prosím uveďte přesný název pozice "Pracovník pro prodej letenek".
Pozice vhodná i pro OZP. Jste-li uchazeč OZP, uveďte prosím v mailu druh omezení.

Pracovní náplň:

prodej letenek a doplňkových cestovních služeb (ubytování, pronájem aut, pojištění atd.)
vytváření rezervací a vystavování letenek dle požadavků klientů
práce v rezervačních systémech GDS, leteckých společností, hotelů atd.
zpracovávání běžné prodejní administrativy
obsluha klientů v kanceláři, telefonicky a e-mailem
komplexní péče o klienty

Požadujeme:

znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo
příjemné, profesionální a efektivní jednání s klientem
zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
znalost angličtiny
ochotu vzdělávat se
praxe v prodeji cestovních služeb výhodou

Nabízíme:

zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci v české firmě
zaškolení pro práci s daným segmentem zákazníka
nástupní plat 25 000 Kč + odměny
slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)
agentské letenky
pracoviště v Ostravě
nástup dle dohody

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SMILEX s.r.o., IČ: 05526264
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Svoboda
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Ostrava