Pomocný zámečník - čištění / Pomocní dělníci ve výrobě

FirmaGETURA PLUS, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 850 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovník do výroby.
Vhodné pro nekvalifikované pracovníky.

Náplň práce:
čištění svářenců.

Požadujeme:
spolehlivost, pravidelnou docházku, pečlivost.
Možno i bez zkušeností a praxe.
Pracovní doba 6:00-14:30, ale lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě. Nástup ihned. Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.Vhodné i pro OZP.
Kontakt: e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Libina 824, 78805, Česko
mzda, plat (hrubý):19 850 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:GETURA PLUS, spol. s r.o., IČ: 25871684
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Břetislav Strnad
telefon:777113784
e-mail:[email protected]