Řidič/ka silničních vozidel nad 12 t - silničář / Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

FirmaSpráva a údržba silnic Pardubického kraje
ÚvazekHPP
Mzda24 000 Kč až 31 000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: řízení, údržba a opravy silničních motorových vozidel nad 12t, práce spojené s letní a zimní údržbou silniční sítě, riziková práce - vibrační mechanismy a hluk.
POŽADAVKY: psychotesty
NABÍZÍME: příspěvek 90,-Kč na stravenku, 600,- Kč penzijní připojištění, 5 dnů sick-days, 5 týdnů dovolené, horní hranice rozpětí pro stravné při pracovních cestách

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:T. G. Masaryka 985, Litomyšl, 57001, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 31 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:Správa a údržba silnic Pardubického kraje, IČ: 00085031
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. David Jaška
telefon:728339407
e-mail:[email protected]