Masér - masérka / Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

FirmaAsten Hotels s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč

Popis nabídky práce:

MASÉR - MASÉRKA
Vyžadujeme:
Oprávnění k poskytování masérských služeb
Praxe v oboru
Pozitivní přístup k práci
Chuť a snahu rozvíjet se a růst
Týmového ducha
Příjemné vystupování a pozitivní myšlení
Dobré komunikační schopnosti
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu
Požadujeme znalost českého jazyka, základní znalost anglického a německého jazyka výhodou
Schopnost dojíždět do práce

Nabízíme:

Práce na hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr
Zázemí české moderní hotelové společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Systém pravidelných školení
Dobré platové podmínky
Benefity v rámci Asten Hotels
Zvýhodněné stravování
Uniforma
Moderní technické vybavení
Přátelský kolektiv
Možnost nástupu ihned

Náplň práce:

Komunikace s klienty, obsluha recepce wellness
Poskytování nejvyšší možné úrovně hotelových služeb hostům
Masáže dle hotelový standardů a wellness menu
Úzká spolupráce se všemi odděleními, především Recepcí, Rezervačním oddělením
Zajištění naprosté spokojenosti hosta
Zodpovědnost za vzhled a čistotu Wellness

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Špindlerův Mlýn - Bedřichov 52, 54351, Česko
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Asten Hotels s.r.o., IČ: 24166898

kontaktní osoba:Kateřina Obrová
telefon:487919300
e-mail:[email protected]