Kuchař/ka / Pomocní kuchaři

FirmaS.M.K., a.s.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
práce kuchaře v závodním stravování, kuchařské a pomocné práce. Při vložené směně po zapracování samostatná příprava večeří v menším počtu.

Nabízíme:
pracovní doba 5:30 - 14:00, při vložené směně od 10:00 - 18:30 (tato směna vychází
cca jednou za 4-5 týdnů)
Nástup možný po domluvě kdykoli.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Nádraží 1967, Pelhřimov, 39301, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2021

jméno zaměstnavatele:S.M.K., a.s., IČ: 49432036

kontaktní osoba:Dana Kotlíková
telefon:724725944, 565360496
e-mail:[email protected]