PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

FirmaCentrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
ÚvazekHPP
Mzda20 080 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby. Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních. Působíme na celém okrese Nymburk.Požadujeme:
trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, odbornou způsobilost dle § 116, zákona č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů: kurz Pracovníka v sociálních službách, SZŠ nebo střední odborné v oboru sociálním (výhodou).

Pracovník v sociálních službách a jeho pracovní činnosti: pomoc při zvládání běžných úkonů v péči o klienta, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím/doprovod klienta např.: městský úřad, k lékaři.

Další činnosti: vedení dokumentace, účast na školeních 24 hod./1 rok, řízení služebního motorového vozidla.

Pracovní prostředí: převážnou část dne tráví pracovník u klientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku.
Pracovní doba od 7:00 - 15:30 hod., některé služby jsou poskytovány i večer a o víkendech.

Garantujeme: řádné zaškolení a zaučení: společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 5 týdnů dovolené, profesní rozvoj. Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou/poradí. Práce pod supervizním/odborným vedením.

Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mírová 1217, Poděbrady, 29001, Česko
mzda, plat (hrubý):20 080 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s., IČ: 27395286
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:26. 04. 2021

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Tomáš Hybler
telefon:775 760 676
e-mail:[email protected]