Organizační pracovník /pracovnice, referent/referentka soutěží a přehlídek / Organizátoři konferencí a událostí

FirmaŠkolské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Štefánikova 566
ÚvazekDPČ
Mzda135 Kč / hod.

Výběrové řízení - přihlášky spolu s životopisem zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] do 24.5.2021.
Podrobnější informace podá Dana Beráková, koordinátorka soutěží a přehlídek.

Požadavky:

- minimálně úplné středoškolské vzdělání
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a flexibilita, pečlivost
- dobrá znalost práce na PC (administrativní náročnost)
- pedagogická praxe a ekonomické znalosti výhodou.
Hlavní pracovní náplň:
- celkové zajištění organizace a koordinace soutěží a přehlídek v okrese Rychnov n.Kn.
- podíl na zajištění regionálních aktivit v oblasti volného času dětí a mládeže dle požadavků zřizovatele
- práce v oblasti služeb klientům - nutnost vstřícného chování, dodržování pravidel etiky a etikety.

Nabízíme:

- práci na DPČ, odpovídající rozsahu do výše poloviny pracovního úvazku, v nepravidelné pracovní době převážně v dopoledních hodinách
- práce v malém pracovním týmu
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- možnost účasti na vzdělávacích, kulturních, sportovních...akcích, organizovaných pro pracovní kolektiv
- nástup 1. září, popřípadě dle dohody.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:51601, Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1501, Česko
mzda, plat (hrubý):135 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPČ
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2021

jméno zaměstnavatele:Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Štefánikova 566, IČ: 62731882

kontaktní osoba:Mgr. Dana Beráková
telefon:725 059 837
e-mail:[email protected]