Vyšší soudní úřednice/úředník / Vyšší soudní úředníci

FirmaOkresní soud ve Strakonicích
ÚvazekHPP
Mzda26 020 Kč až 37 720 Kč

POŽADAVKY: ukončené magisterské studium na vysoké škole v ČR v oboru právo
státní občanství ČR, trestní bezúhonnost, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce : rozhodovací činnost podle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství
Možné i pro osoby zdravotně postižené na vozíku (bezbariérový přístup) nebo osoby zdravotně znevýhodněné
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: osobní ohodnocení, odměny, zvláštní příplatek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky, 5 dnů indispozičního volna, vzdělávací aktivity
KONTAKT: telefonicky v úředních hodinách nebo prostřednictvím e-mailu. Ing. Blanka Kubelová, Marie Brabcová, tel. 383355101,606684100,383355108, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:38601, Strakonice, Smetanova 455, Česko
mzda, plat (hrubý):26 020 Kč až 37 720 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2022

jméno zaměstnavatele:Okresní soud ve Strakonicích, IČ: 00024686
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • osoby vyžadující bezbariérový přístup

kontaktní osoba:Ing. Blanka Kubelová
telefon:383355101, 383355108