UČITEL/UČITELKA VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ V ONLINE PROSTŘEDÍ / Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání

FirmaKvintech solution, s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda15 000 Kč až 27 000 Kč

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: [email protected] Pracovní doba: Po-Pá 9:00-15:00 hod. Pracoviště: Kostelní 15 Prostějov.

Požadujeme:
orientace (ideálně vystudované) v pedagogice, zájem se podílet na vzdělávacích programech v online prostředí, pasivní angličtina podmínkou.

Náplň práce:
online výuka.

Nabízíme:
práci na moderních systémech, bonusové odměny.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:79601, Prostějov, Kostelní 78/15, Česko
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2021

jméno zaměstnavatele:Kvintech solution, s.r.o., IČ: 24663379
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Ph.D. Pavel Ponížil
e-mail:[email protected]