Zahradník (M/Ž) / Zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách

FirmaMark2 Corporation Czech a.s.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč

MÍSTO VÝKONU - okresy : Hlavní město Praha, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav
KONTAKT : Züglerová Monika, e-mail: [email protected]

Zahradník (M/Ž)

Co vás čeká:
o Práce se zahradní mechanizací (pila, křovinořez, sekačka, fukar aj.)
o Zahradnické práce (sekání trávy a dřevin, sázení, stříhání živých plotů, prořezávání stromů...)
o Práce na čerstvém vzduchu
Úspěšně zrealizovaná zakázka bude Váš cíl

Co od vás požadujeme:
o Praxi v oboru ZAHRADNÍK min. 2 roky
o Fyzickou zdatnost
o Všestrannou manuální zručnost
o Řidičský průkaz min. skupiny B - aktivní řidič
o Praxi se stroji na údržbu zeleně
o Zkušenost s pracemi spojenými s údržbou zahrad, parků apod.
o Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
o Ochotu cestovat
o Průkaz pro práci s křovinořezem, motor. pilou - výhodou
o Výpis RT

Co vám nabízíme:
o Mzdu až 30 000 Kč
o Pracovní dobu PO-PÁ 8, 10, 12 hod. směny (občasné víkendy dle potřeb zákazníka)
o MultiSport kartu
o Možnost týdenních výplat
o Možnost rozvíjet se v oboru
o Pracovní oblečení a kvalitní vybavení
o Různorodou a kreativní práci v terénu

Nástup možný IHNED

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince

kontaktní osoba:Züglerová Monika
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Hlavní město Praha, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav