Recepční / Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

FirmaAsten Hotels s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 21 000 Kč

Chcete pracovat pro přední českou firmu v oblasti hotelnictví a gastronomie? Společnost Asten Hotels hledá do nově otevřeného 4* hotelu Soyka ve Špindlerově Mlýně kolegy do týmu na pozici:
Recepční do SPA
Vyžadujeme:
Pozitivní přístup k práci
Chuť a snahu rozvíjet se a růst
Týmového ducha
Příjemné vystupování a pozitivní myšlení
Samostatnost, pečlivost a flexibilitu
Dobré komunikační schopnosti
Znalost anglického jazyka, další jazyky jsou výhodou

Nabízíme:

Práce na hlavní pracovní poměr
Zázemí české moderní hotelové společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Účast v Asten Hotels training programu
Dobré platové podmínky
Benefity v rámci Asten Hotels
Zvýhodněné stravování
Uniforma
Moderní technické vybavení
Mladý a přátelský kolektiv
Možnost nástupu od června 2021

Náplň práce
Denní recepční ve SPA: Práce na recepci SPA podle standardů společnosti Asten Hotels, asistence hostům, úklid SPA, Administrativní práce spojená s chodem SPA recepce a rezervací, asistence při inventurách

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Špindlerův Mlýn - Bedřichov 52, 54351, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:neurčeno
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Asten Hotels s.r.o., IČ: 24166898

kontaktní osoba:Kateřina Obrová
telefon:487919300
e-mail:[email protected]