Autoelektrikář / Mechanici a opraváři osobních automobilů

FirmaPARAGAN HORSEBOXES s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

montáž elektroinstalace; elektrických a elektronických přístrojů; příprava elektrických rozvodů pro elektrické spotřebiče

Nabízíme:

závodní stravování; 3 dny pracovního volna navíc; příspěvek na dopravu

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Hany Troupové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- osobně na adrese: PARAGAN HORSEBOXES s.r.o., Jezerská č.p. 1407, 751 31 Lipník nad Bečvou

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jezerská 1407, Lipník nad Bečvou, 75131, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: - příspěvek
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: - 3 dny pracovního volna

jméno zaměstnavatele:PARAGAN HORSEBOXES s.r.o., IČ: 09728961
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Hana Troupová
telefon:581781021
e-mail:[email protected]