Údržba strojního zařízení, pomocné práce na údržbě / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaSEMAG spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč až 21 000 Kč

Společnost podnikající v potravinářství přijme do stávajícího kolektivu kolegu, pro kterého je každá překážka výzvou, nehledá výmluvy, ale řešení situace.
Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: [email protected], nejvhodnější uchazeči budou pozvání do výběrového řízení.

Vaším úkolem bude:
- údržbářské práce v budovách a areálu firmy
- obsluha lisu
- zámečnické práce - renovace vaniček běžného pečiva
- provádění drobných oprav budov, lehké stavební opravy stěn a zdí, lokální lepení obkladů + tmelení, instalace stavebních omítek, škrábání staré výmalby, tmelení a sádrování stěn, výmalba stěn (stropů) ve výrobních prostorech, sanace omítek desinfekčními přípravky
- natíraní potrubí
- montážní a stěhovací práce
- příjem a evidence materiálu ve stavebním skladu
- provádění úklidových a čisticích a výpomocných prací
- činnosti dle pokynů vedoucího střediska

Nabízíme:

- dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
- práci v menším kolektivu zaměstnanců
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volnočasé aktivity
- firemní akce

Požadujeme:

- vzdělání stavebního nebo strojního zaměření
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky v provoze
- technické myšlení
- znalost strojní údržby
- praxe v údržbě potravinářských strojů výhodou
- svářečský kurz výhodou
- průkaz na VZV výhodou
- odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B, aktivní řidič podmínkou
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- komunikativnost
- schopnost týmové práce
- možnost finančního růstu
Způsob kontaktu: zasílat životopisy na e-mail.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), výhoda
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SEMAG spol. s r.o., IČ: 43962394

kontaktní osoba:Ing. Renáta Piprová
telefon:599 507 645, 734 353 429
e-mail:[email protected]