Finanční ředitel/ka / Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

FirmaPRAGUE ALLIANCE s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda53 500 Kč

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mgr. Marina Saprykina, e-mail: [email protected], [email protected]

Náplň práce:

Tvorba finanční strategie a její realizace s cílem zajistit finanční stabilitu a růst společnosti
Odpovědnost za dosahování finančních cílů společnosti
Hodnocení rizikovostí jednotlivých projektů
Kontroling a koordinace veškerých finančních toků a reportování
Řízení finančních operací, analýzy finančních ukazatelů
Vypracovávání rozpočtu, plánu, forecastů
Příprava ekonomických dat ve spolupráce s účetním oddělením pro interní použití společnosti

Co požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání (ekonomika, finance)
Znalost anglického a ruského jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními klienty)
Základní znalost českého jazyka je vítána
Schopnost pracovat samostatně, pečlivost, zodpovědnost
Flexibilita včetně časové flexibility
Reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:
Zázemí silné společnosti s tradicí
Motivační mzdové ohodnocení: fixní mzda odpovídající vašim zkušenostem a nadstandardní bonusové ohodnocení
Možnost seberealizace a osobního růstu
Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: [email protected]

Zaměstnanecké výhody : vzdělávací kurzy a školení + úhrada jízdného

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):53 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:PRAGUE ALLIANCE s.r.o., IČ: 65414284
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Mgr. Marina Saprykina
e-mail:[email protected], [email protected]