Účetní/pokladní a správce pohledávek / Účetní všeobecní

FirmaIVF Czech Republic s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda27 000 Kč

Do našeho týmu hledáme kolegu/yni, která/ý povede účetnictví a správu pohledávek a bude v této oblasti podporou ekonomickému oddělení a vedení společnosti
Jaká bude Vaše náplň práce:
- kompletní zpracování účetnictví s.r.o.
- přijímání plateb od klientů v české i zahraniční měně
- administrativa spojená se správou pohledávek tuzemských i zahraničních
- práce se zdravotnickým software SMART Medix a software Pohoda
- pomocné administrativní a organizační práce
Naše požadavky:
- praxe min. 5 let jako samostatná účetní
- upřednostníme uchazeče se znalostí software Pohoda
- orientace v problematice pohledávek, účtování v cizí měně
- schopnost jasně a trpělivě komunikovat
- alespoň základní komunikativní znalost angličtiny
- čistý trestní rejstřík
- pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost dobré organizace práce. Hledáme týmového hráče, který se nebojí pracovního nasazení a bude dodržovat stanovená pravidla
Zaměstnanecké výhody:

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- až 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, zvýhodněné ceny ve firemní lékárně
- práci v dynamickém kolektivu
- místo výkonu práce v krásném tichém prostředí ve Zlíně v docházkové vzdálenosti od centra
- odpovídající platové podmínky
- možnost nástupu ihned

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:IVF Czech Republic s.r.o., IČ: 25594575

kontaktní osoba:Veronika Vaďurová
telefon:577 005 911; 602 576 304
e-mail:[email protected]