PRACOVNÍK INTERNÍ LOGISTIKY / Manipulační dělníci ve výrobě

FirmaWestfalia Metal Components s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 000 Kč až 23 500 Kč

7.4.2021/ NÁPLŇ PRÁCE: příprava materiálu na pracoviště, návoz polotovarů, odvoz hotových výrobků od lisů, výpomoc při skládání výlisků do obalů, odvoz šrotu.
POŽADUJEME: vyučen v kovozpracujícím oboru ve strojírenské oblasti, praxe na obdobné pozici. Školení vazačů břemen a jeřábníků, školení VZV výhodou, v případě potřeby proškolení zajistíme.
KONTAKT: e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 15:30 hod.).
NABÍZÍME: dovolená nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění ze vzdálenějších lokací, bonusový systém čtvrtletních odměn, odborné kurzy a školení, firemní akce, příspěvek na závodní stravování, praní a servis pracovních oděvů, zvýhodněné mobilní tarify, odměny k životnímu i pracovnímu výročí, péče o zaměstnance (očkování proti chřipce, vitamíny, ovocné dny 2x týdně, osvěžení v létě apod.).

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 000 Kč až 23 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2022

jméno zaměstnavatele:Westfalia Metal Components s.r.o., IČ: 06005501
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Kateřina Jamborová
telefon:737 206 264
e-mail:[email protected]