ZKUŠEBNÍ A SERVISNÍ TECHNÍK - Divize Elektrotechnika / Revizní technici v elektrotechnice a energetice

FirmaEGE, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

PP na dobu určitou

Náplň práce:

- El. zkoušky zhášecích tlumivek a zemních transformátorů
- Zkoušky olejů
- Servisní činnost v rámci ČR a Evropy
Kvalifikace:
- ÚSO vzdělání v oboru elektrotechnika
- Řidičský průkaz
- Znalost AJ / NJ min. úroveň A2
- Vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy,
- práce v širším centru Č. Budějovic - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy,
- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona,
- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky,
- kulturní a společenské akce pro zaměstnance,
- 5 týdnů dovolené ročně,
- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční odměny, 13. a 14. plat, věrnostní odměny,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- dotované stravování přímo v areálu firmy,
- investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč
Kontakt e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:EGE, spol. s r.o., IČ: 15771695
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Hana Průchová, vedoucí personálního oddělení
telefon:387 764 103
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:http://www.ege.cz