Všeobecná sestra / Všeobecné sestry se specializací

FirmaINMED  s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda32 600 Kč

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE: sestra na dialyzačním středisku.
POŽADAVKY: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, samostatnost, kladný přístup k práci, možnost dalšího vzdělávání.
NABÍZÍME: stravenkový paušál, penzijní připojištění, benefity, náborový příspěvek po odpracování 1 roku - 20 000. Kč.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):32 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:INMED  s. r. o., IČ: 47452196
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Marcela Zezulová
telefon:461 572 105, 774 582 775
e-mail:[email protected]