Servisní technik stavební mechanizace / Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

FirmaBAU-RENT CZ s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP, DPČ, DPP
Mzda35 000 Kč až 49 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Ostrava
1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně na adrese Frýdecká 298/302, Ostrava - Kunčice.

Hledáme servisního technika se zkušenostmi oprav stavební mechanizace nebo zemědělské techniky.

Náplň práce:
Servis, údržba, evidence stavební mechanizace, kontrola zaměstnanců zda provádí údržbu tak jak se má provádět. Na typu pracovněprávního vztahu, úvazku i měsíční mzdě se dá domluvit podle znalostí, výkonnosti a výsledku prováděných prací.

Požadavky:
Zkušenosti se stavební mechanizací, strojnický průkaz alespoň na pásová rypadla nebo jiný stavební stroj, řidičský průkaz skupiny C, alespoň ovládání pc kvůli evidenci.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, ovládání PC - evidence
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 49 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPČ, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:15. 04. 2022

jméno zaměstnavatele:BAU-RENT CZ s.r.o., IČ: 07729600

kontaktní osoba:Richard Spáčil
telefon:777 723 737
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Ostrava