Zástupce Vedoucího směny / Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

FirmaACL Anodizing s. r. o.
ÚvazekHPP
Mzda137 Kč až 167 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- řídí, organizuje, kontroluje práci ostatních manipulačních dělníků
- zapisuje předepsané údaje do výrobní dokumentace a systému QAD
- organizuje úklid pracovišť na konci směny
- předává veškeré potřebné informace o průběhu výroby následující směně

Nabízíme:

- zázemí české společnosti
- práci ve stabilním kolektivu
- bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
- roční prémii vyplácenou před Vánoci
- kvartální odměnu za nulovou absenci
- odměnu při životním nebo pracovním výročí
- občerstvení na pracovišti
- vitamínové balíčky
- Renomia - pojištění proti nejistotám
- příspěvek na stravování, za každou odpracovanou směnu
- sleva na nový vůz od společnosti Autotrend

Požadujeme:

- manuální zručnost
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup
- předpoklad pro vizuální kontrolu

Kontakt e-mailem

V době nouzového stavu nepřijímáme žádné předem nenahlášené návštěvy (ani, když mají doporučenku). NUTNÁ ROUŠKA SEBOU!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):137 Kč až 167 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ACL Anodizing s. r. o., IČ: 25425609

kontaktní osoba:Bc. Simona Hoření DiS.
telefon:778712940
e-mail:[email protected]