Administrativní pracovník / pracovnice v logistice / Odborní asistenti v administrativě

FirmaUTP Czech s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Lešetínská 705/47, Ostrava-Kunčice
1. kontakt e-mailem.

Společnost UTP Czech s.r.o. se zabývá výrobou barev pro automobilový průmysl. V současné době hledáme kandidáta na pozici Administrativní pracovník/ce v logistice.

Náplň práce:

- Administrativní činnost spojená s logistikou
- Zpracování objednávek
- Tvorba dodacích listů
- Plánování rozvozů objednávek
- Práce v programu Pohoda
- Inventury skladu
- Řešení neshod a reklamací
- Tvorba reportů

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenost z obdobné pozice v logistice výhodou
- Znalost práce na PC (Microsoft Excel, Outlook)
- Orientace na internetu
- Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
- Zájem o sebevzdělávání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Polský jazyk výhodou
- Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Výkonnostní a docházkový bonus
- Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
- Další vzdělávání v oboru
- Jednosměnný provoz 7-16 hod

Trvání pracovní smlouvy: 12 měsíců
Typ úlohy: Plný úvazek
Mzda: 19 000 Kč - 25 000 Kč

Nástup ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, na komunikativní úrovni
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:01. 05. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: výkonnostní a docházkový bonus
  • Jiné výhody: plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč

jméno zaměstnavatele:UTP Czech s.r.o., IČ: 01733478

kontaktní osoba:Jiří Kolář
e-mail:[email protected]