Operátor/operátorka na středisku tepelných úprav / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

FirmaAoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 400 Kč až 28 100 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň:
- obsluha linky na tepelné zpracování spojovacích součástí
- provádění tepelného zpracování spojovacích součástí dle výrobní dokumentace
- kontrola podmínek tepelného zpracování
- kontrola zařízení na tepelné zpracování
- kontrola kvality výrobků
- doplňování a kontrola provozních lázní
- preventivní údržba strojů
- nepřetržitý provoz (krátké a dlouhé týdny - 12hodinové směny)

Požadujeme:

- minimálně výuční list
- dobrý zdravotní stav
- ochotu učit se

Nabízíme:

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- výkonnostní bonusy a příplatky
- bonus za docházku
- příspěvek na penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
-možnost uzavření pracovního poměru na dobu neurčitou po uplynutí doby určité

Zaměstnanecké výhody:
závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 400 Kč až 28 100 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 10. 2021

jméno zaměstnavatele:Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., IČ: 26695081

kontaktní osoba:Hana Smíšková, asistentka manažera lidských zdrojů
telefon:416 916 900
e-mail:prá[email protected]