Referent bezpečnosti státu v oddělení mezinárodní ochrany / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaMinisterstvo vnitra ČR
ÚvazekHPP
Mzda24 770 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt e-mailem.

Náplň práce:

Samostatné vedení správního řízení ve věci mezinárodní ochrany dle zákona č. 325/1999 Sb., o azylu, ve znění pozdějších přepisů
*provádění pohovorů s cizinci
*vypracovávání podkladů pro rozhodování a návrhů rozhodnutí o žádostech o mezinárodní ochranu
*provádění úkonů správního řízení v azylových zařízeních, zařízení pro zajištění cizinců, nemocnicích a objektech Vězeňské služby ČR
*administrativní činnost spojená se správním řízením
*evidenční činnosti a organizace každodenního chodu pracoviště

Požadavky:

*VŠ vzdělání, bakalařský nebo magisterský studijní obor
*znalost AJ , další jazyk výhodou
*řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
*uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, evidenční programy)
*všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě
Další předpoklady:
*samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení
*komunikační a organizační schopnosti
*zvládání konfliktních a stresových situací
*trestní a morální bezúhonnost
*schopnost týmové práce

Nástupní termín:
Nástup možný k 1. 6. 2021 nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou dobolenou, nejdéle však do 4. 5. 2022) se zkušební dobou tři měsíce.

Zájemci o volné pracovní místo zasílejte nabídku společně se strukturovaným životopisem na emailovou adresu [email protected] s předmětem "přijímací řízení Zastávka" do 27. 4. 2021. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, osobní příplatek dle dosahovaných výsledků

Místo výkonu práce: Havířská 514, 664 84 Zastávka

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):24 770 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2021
datum ukončení pracovního poměru:04. 05. 2022

jméno zaměstnavatele:Ministerstvo vnitra ČR, IČ: 00007064
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Mgr. Martin Šípek
telefon:546429710
e-mail:[email protected]