Údržba a správa strojů a budov / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaMASOPRODEJ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Popis nabídky práce:

ÚDRŽBA A SPRÁVA STROJŮ A BUDOV
NÁPLŇ PRÁCE: Technický provoz a správa objektů a strojních zařízení, rrobné opravy bez odkladu, zajišťování revizí o odborných prohlídek zařízení. Plánování oprav,zajišťování cenových nabídek oprav. Evidence oprav.
NABÍZÍME: Stravenky, slevy na nákup v našich prodejnách.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle: 778 462 350, email: [email protected], případně osobně na pracovišti po telefonické domluvě.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:MASOPRODEJ s.r.o., IČ: 06287093

kontaktní osoba:Markéta Novosadová
telefon:571 422 010
e-mail:[email protected]