DĚLNÍK/-ICE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU / Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

FirmaPrimed-Halberstadt-CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda17 589 Kč

Popis nabídky práce:

DĚLNÍK/-ICE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Náplň práce:

Kompletace a balení zdravotnických výrobků dle příslušných dokumentací následované 100% kontrolou zhotovených výrobků.
Práce vhodnější spíše pro jemnější ruce.
Práce ve stoje a v sedě v čistém a klimatizovaném prostředí.
Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, příplatek za úkol dle výkonu zaměstnance, pohybové prémie, práce v dobrém kolektivu, příplatky za soboty a neděle, svátky, noční a přesčasy dle zákona. Dovolená 25 dní. MHD do zaměstnání zajištěno z nádraží Litvínov, autobus č. 8
HLÁSIT SE: Součková Andrea, tel.: 476140164, 602 697 177 volat Po-Pá 7.00 - 14.00 hod., e-mail: [email protected], osobně každou středu 8:00 - 10:00hod na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):17 589 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:05. 04. 2022

jméno zaměstnavatele:Primed-Halberstadt-CZ s.r.o., IČ: 27197115
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Andrea Součková
telefon:476140164
e-mail:[email protected]