VEDOUCÍ HYDRAULICKÉ A STROJNÍ DÍLNY / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

FirmaSITTECH HYDRAULIKA, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 40 000 Kč

Popis nabídky práce:

VEDOUCÍ HYDRAULICKÉ A STROJNÍ DÍLNY
Požadujeme :
- Vzdělání technického směru - ideálně strojní zaměření
- Zkušenosti v oborech - hydraulika, pneumatika, strojní zámečnictví
- Zkušenost s vedením lidí
- Manuální zručnost
- Technické myšlení
- Schopnost čtení technické dokumentace
Náplň práce :
- Vedení hydraulické dílny a obrobny
- Koordinace zakázek
- Komunikace se zákazníky
- Odborný dohled nad zaměstnanci
- Zodpovědnost za kvalitu a ekonomiku zakázek
- Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP a PO
Nabízíme :
- Mzdu 35.000,- až 40.000,- Kč
- Služební automobil
- Služební telefon
- Úvodní zaškolení + rozšíření znalostí v oboru hydrauliky prostřednictvím odborného školení
- Stravné 50,- Kč/den

HLÁSIT SE: Sinkule Martin, e-mail: [email protected] - zaslat životopis

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o., IČ: 27307701

kontaktní osoba:Martin Sinkule
e-mail:[email protected]