POMOCNÍ PRACOVNÍCI / PRACOVNICE VE VÝROBĚ / Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

FirmaEQ - Expert Quality s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda15 200 Kč až 16 000 Kč

Kontakt: Sojma Ivan Ing., tel.: +420 792 312 709 (10:00 - 15.00 hod.), e-mail: [email protected]
Doporučenky lze projednat po předchozí telefonické domluvě na ÚP v Jičíně.

Požadavky:
pečlivost

Náplň práce:

jedná se o přípravu a montáž dílů pro výrobu kondenzátoru, nevyloučeno hlučné prostředí
Pozice je vhodná i pro cizince na krátkodobé pracovní povolení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):15 200 Kč až 16 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:16. 06. 2021

jméno zaměstnavatele:EQ - Expert Quality s.r.o., IČ: 24700584
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Ivan Sojma
telefon:+420 792 312 709
e-mail:[email protected]