Projektant/projektantka elektro a MAR / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

FirmaPRECHEZA a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč

Popis nabídky práce:

Nástup možný dle dohody.

Náplň práce:

samostatné navrhování a projektování průmyslových elektroinstalací a automatizace v programech Auto CAD.

Požadavky:

Maturita v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/1978 Sb., znalost programu AutoCAD

Nabízíme:

Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na lázně, penzijní připojištění, výhodné volání pro zaměstnance a jejich rodiny, měsíční a roční odměny za hospodářský výsledek, benefitní systém volitelných výhod.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr.Aleny Okáčové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na čísle 602 151 841;
- osobně (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na adrese: PRECHEZA a.s., personální oddělení, nábř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 1170/24, 750 02 Přerov 2

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, - AutoCAD
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: - příspěvek
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: - měsíční a roční odměny
  • Jiné výhody: - příspěvek na lázně; penzijní připojištění; benefitní systém volitelných výhod

jméno zaměstnavatele:PRECHEZA a.s., IČ: 26872307
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Mgr. Alena Okáčová
telefon:602 151 841
e-mail:[email protected]