Pracovník / pracovnice montáže nábytku / Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

FirmaJECH CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 26 000 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo osobně po předchozí dohodě.

Požadujeme:

- manuální zručnost, smysl pro přesnost
- vzdělání ve strojírenském oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny).

Náplň práce:

- montáž nábytku na pracovišti v Dobrušce.

Nabízíme:

- práci na HPP na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí
- zajímavou tvůrčí práci, motivující mzdové podmínky
- zaměstnanecké benefity, vzdělávání, týden dovolené navíc
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování
- nástup možný ihned.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: vzdělávání, příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování

jméno zaměstnavatele:JECH CZ s.r.o., IČ: 25930818
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Pavel Jech, jednatel
telefon:494 629 251
e-mail:[email protected]