PRODAVAČ/KA / Prodavači v prodejnách

FirmaJEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
ÚvazekHPP
Mzda16 800 Kč až 19 000 Kč

Popis nabídky práce:

Požadavky:
dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita
náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid
Plat: 18.500 - 19.000,- Kč a výše dle dosahované tržby

Příspěvek na stravování 2.100,- až 2.600,-Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):16 800 Kč až 19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Příspěvek na stravování 2.100,- až 2.600,-Kč měsíčně

jméno zaměstnavatele:JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka, IČ: 00032140

kontaktní osoba:Chudoba
telefon:603 259 225
e-mail:[email protected]