ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - PRACOVNÍK/CE VĚDY A VÝZKUMU DO ODDĚLENÍ KONSTRUKCE STROJŮ 8430 / Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách

FirmaTechnická univerzita v Liberci
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

CHARAKTER: Vědecko-výzkumná činnost v oboru konstrukce strojů, zařízení, materiálový výzkum. Příprava a realizace projektů a smluvních výzkumů v oboru konstrukce strojů a zařízení, inovace a optimalizace systémů, materiálový výzkum související s výzkumem a vývojem strojů a zařízení. Vědecko-výzkumná a publikační činnost - publikace výsledků ve vědeckých časopisech s Impakt faktorem (databáze ISI WOS nebo Scopus), sebevzdělávací činnost. DOVEDNOSTI: Zkušenosti v oblasti aplikované mechaniky, konstrukce strojů a inovace konstrukcí, materiálový výzkum, Zkušenosti v CAD a CAE modelování, experimentální měření, prototypování, Zkušenosti s modelováním a navrhováním nových lehkých konstrukcí a kompozitů, nových systémů, Zkušenosti s prezentací na zahraničních konferencích, Publikace výsledků ve vědeckých časopisech s Impakt faktorem (databáze ISI WOS nebo Scopus), Příprava, podávání a realizace VaV projektů pro základní i aplikovaný výzkum, V posledních 5 letech minimálně 10 publikačních výstupů z toho min. 2 v časopise s IF s Q1, Schopnost analýzy současného stavu řešení, Znalost AJ na minimální úrovni B2, znalost bude ověřena v průběhu výběrového řízení, Schopnost sdílet a rozšiřovat know-how, Vysoká míra kreativity a invence při řešení náročných technických projektů, Spolehlivost v dodržování stanovených termínů, Schopnost týmové spolupráce, řešení a podávání projektů, Flexibilita a odpovědnost, Samostatnost, komunikativnost. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání - se zaměřením na strojírenství, mechatroniku, materiály, technické vědy, min. titul Ph.D. či jeho zahraniční obdoba. PRAC. POMĚR: úvazek 100 %, případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena do 31.12.2022 případně dle dohody s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL. NÁSTUP: červenec 2021, příp. dle dohody, mzdová třída C2 (R2) dle Vnitřního mzdového předpisu, minimální měsíční tarifní mzda: 35.000,- Kč v návaznosti na odbornou praxi s možností navýšení o motivační složky podle hodnocení pracovního výkonu (projektové, osobní příplatky či mimořádné odměny).
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: a) strukturovaný životopis, b) přehled dosavadní odborné a publikační činnosti, c) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech.
Přihlášku do VŘ včetně dokumentů doručte e-mailem ([email protected]) nebo poštou na výše uvedenou adresu do 9.5.2021

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:46001, Liberec, Studentská 1402/2, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 07. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Technická univerzita v Liberci, IČ: 46747885
datum zveřejnění nabídky práce:07. 04. 2021

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Alena Šírková, vedoucí organizačního a personálního oddělení
telefon:485 353 488
e-mail:[email protected]