Fakturant/fakturantka/účetní / Odborní účetní všeobecní

FirmaFors Trade s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda18 500 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

" zajištění podkladů k fakturaci a jejich kontrola
" vystavování faktur a dobropisů pro obchodní partnery a zákazníky ve stanovených termínech
" fakturace poskytnutého servisu a služeb dle servisních listů
" komunikace s obchodními partnery a rozesílání faktur, komunikace se skladem
" příjem objednávek na zboží, jejich zadávání do interního systému
" přípravu podkladů pro účetní
" práci s interním softwarem

Požadujeme:

" ochotu pracovat
" praxi odpovídající dané pracovní pozici, alespoň 2 roky
" středoškolské vzdělání s maturitou
" řidičský průkaz
" znalost PC
" anglický jazyk alespoň na B1, ruský jazyk výhodou
" výborná znalost účetního programu POHODA podmínkou

Nabízíme:

" čisté pracovní prostředí
" stabilní zázemí společnosti
" dobré finanční ohodnocení
" menší kolektiv zaměstnanců
" zaměstnání na dobu neurčitou
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Ekonomika - fakturace
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk, B1
  • Pasivní ruský jazyk, výhodou
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Fors Trade s.r.o., IČ: 04220943

kontaktní osoba:Alžběta Aubrechtová, asistentka
e-mail:[email protected]