Učitel/učitelka odborných stavebních předmětů / Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

FirmaStřední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257
ÚvazekHPP
Mzda32 170 Kč až 41 940 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

výuka odborných předmětů - zaměření vodohospodářské stavby, dopravní stavby, stavební konstrukce, stavební mechanika, konstrukční cvičení CADprojektování, pozemní stavitelství a architektura aj.

Požadujeme:

magisterský stupeň vysokoškolského vzdělání v oboru stavebnictví (VOS, DOS), pedagogické vzdělání či praxe - výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:

pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, 40 dnů dovolené, 12 dnů studijního volna, příplatek k penzijnímu připojištění, dotované stravování, možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (08,00 - 18,00hod.) na čísle 774 560 749 - PhDr. Petra Bačová

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Komenského sady 257/26, Lipník nad Bečvou, 75131, Česko
mzda, plat (hrubý):32 170 Kč až 41 940 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2021
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: - příspěvek na penzijní připojištění

jméno zaměstnavatele:Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257, IČ: 70259941
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:PhDr. Petra Bačová
telefon:774560749
e-mail:[email protected]