MECHANIZÁTOŘI / Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

FirmaFrýdlantská zemědělská a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč

Popis nabídky práce:

A11 z:19/3/2021 a:9/6/2021

Náplň práce:

- vedení lidí, organizace práce v dílnách
- objednávky náhradních dílů
- tipování z katalogů, evidence náhradních dílů
- evidence údržby techniky.

Nabízíme:

- příspěvek na stravné, cílové prémie, penzijní pojištění, naturální odměnu, placené víkendové služby, školení, služební automobil.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Janovice 593, 73911, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:09. 06. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvky, prémie, penz.pojištění

jméno zaměstnavatele:Frýdlantská zemědělská a.s., IČ: 64610047

kontaktní osoba:Jan Urválek
telefon:603 545 038
e-mail:[email protected]