Přípravář / Přípravářka masa / Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

FirmaNOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
ÚvazekHPP, DPP
Mzda22 000 Kč

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Jilemnici (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit..

Nabízíme:

Práci ve stabilní české společnosti
Na prodejně bez řezníka - ranní směny
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Odměnu za odpracované roky
Slevové poukázky na nákup zboží
Stravenkový paušál
Lázně
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na aktivity - program Multisport
Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
Porcování kuřat - zaučíme
Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?

Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
Rádi tě vše naučíme na prodejně
Zajímavé finanční ohodnocení
Multisport kartu
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
Odměna za výročí narozenin
Lázně
Zaškolení na prodejně

kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: Multisport kartu Stravenkový paušál Příspěvek na penzijní připojištění

jméno zaměstnavatele:NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., IČ: 61250988
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Kellerová
telefon:725 263 697
e-mail:[email protected]