SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA - OBSLUHA LISU / Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

FirmaEURONA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned.

Náplň práce:
seřízení a zajištění chodu 2 poloautomatických vstřikolisů na plastové lahve; doplňování surovin do zásobníků; kontrola výrobků.

Požadavky:
manuální zručnost, zkušenosti se seřizováním lisu a strojů, časová flexibilita, vzdělání střední odborné - vyučen.

Zaměstnanecké výhody: stravenky hrazené v plné výši 100 Kč / den, příspěvek na penzijní či životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Červený Kostelec - Lhota za Červeným Kostelcem 261, 54941, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenky hrazené v plné výši 100,- Kč/den

jméno zaměstnavatele:EURONA s.r.o., IČ: 25996304

kontaktní osoba:Jitka Vlasáková
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.euronabycerny.com