Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov / Dělníci v oblasti výstavby budov

FirmaStavební L.T. s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda15 200 Kč

Popis nabídky práce:

náplň práce:
pomocné stavební práce (malování, natírání, broušení sádrokartonů atp.), pomoc při pokrývačských a tesařských pracech i ve výškách, výkopové práce.
Požadujeme výpis z rejstříku trestů, nekuřáky. Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo osobně každou středu od 14.00-15.00 hod. na adrese 413 01 Dušníky 3 .

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):15 200 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Stavební L.T. s.r.o., IČ: 05556422
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Jan Stuchý, jednatel
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Litoměřice